Skip Navigation LinksAna Sayfa > Office 365 - Makronet Hakkında

 

Makronet Hakkında

www.makronet.com.tr

Makronet Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılından bu güne bilişim sektöründe müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda tek noktadan yüksek kalitede çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir bilişim firmasıdır.

Uzun yıllar, bilişim sektöründe bir çok firmada  çalışarak tecrübe kazanmış firma kurucularımız, birikimlerini Makronet adı altında toplayarak tek noktadan bilişim sektörü ile ilgili her çözümü sağlamak gayesindedir.

Bilişim sektöründe komple çözümler üreten Makronet, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş, çok sayıda firmanın bilgi teknolojileri konusunda danışmanlığını yapmış ve çözümler üretmiştir. Teknolojinin hızla ilerlediği ve geliştiği günümüzde Makronet, en iyi hizmetin tek bir noktadan alınabileceği düşüncesi ile faaliyet konusunu her geçen gün genişletmiş ve geliştirmiştir. Makronet, işinde en iyisi olan, yenilikçi, dinamik mühendis ekibi ile bilişim sektöründeki faaliyetleri ile bir çok başarı öyküsüne imza atmıştır. 

Makronet, Microsoft Office 365 ürünü için de yüksek kalitede çözümler üretmektedir.  Daha detaylı bilgi için Office 365 Kurulum ve Entegrasyon sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

 

Office 365
Blog

Makronet olarak, Office 365 ile ilgili konuları araştırdık, yazdık, çizdik ve  Office 365 kullanıcıları için bir  BLOG hazırladık.
Office 365 Blog RSS
sizi
hemen
arayalım
Microsoft Office 365 Newsletter Sign Up Image
Microsoft Office 365 yetkili uzmanımızın hemen sizi aramasını istermisiniz?
Telefonunuz
Beni Arayın
Microsoft Office 365 Partner Logo
Makronet Bilgi Teknolojileri, Office 365 yetkili çözüm ortağıdır.
Ana Sayfa Office 365 Blog
Office 365 Nedir? Makronet Hakkında
Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular
Fiyatlar ve Seçenekler Office 365 İletişim
   
Office 365 Satın Al Office 365 Deneme
Site Haritası
© 2020  Makronet Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - www.makronet.com