Skip Navigation Links

Tüketiciler İçin Yeni Office'e Merhaba

Tüketicilerimiz için heyecanlı bir haberimiz var!

Dün 18:00 (GMT+2) itibariyle tüketiciler, üniversite öğrencileri ve küçük işletmeler için yeni Office’i Türkiye’de Türkçe olarak kullanıma sunduk. Bu sürümle Office’i modernize ettik ve geleneksel Office paketlerimizin 2013 sürümlerini sunarken, Office 365 ile yeni bir seçenek olan abonelik modelini de sizlerin kullanımına sunduk. Yeni Office ile sunduğumuz Office 365 abonelik seçeneği, aileler, üniversite öğrencileri veya birden çok cihaza sahip kişiler olmak üzere birçok kullanıcı için alternatif bir seçenek haline geliyor.

Office 365 ile Office’iniz her yerde sizinle!

1’den çok cihaza sahipsiniz, günlük işlerinizi en hızlı şekilde yapmanızı sağlayan Office uygulamalarına ihtiyacınız var ve dosyalarınıza her yerden ulaşmak istiyorsunuz. Tüm bu faydalara tek 1 abonelik üzerinden Office 365 Ev Ekstra ile sahip olabilirsiniz.

Üniversite Öğrencileri için en iyi çözümü Office 365 Üniversite ile sunuyoruz!! 4 yıl boyunca, 1 abonelikle tüm Office uygulamalarına 2 PC, Mac ya da tablet üzerinde en uygun fiyata sahip olabilecekler.

Office 365 Ev Ekstra

 

Tek bir Office 365 Ev Ekstra aboneliği tüm ailenize yeter. Siz dizüstü bilgisayarınızı kullanırken, kızınız odasındaki bilgisayarını ve oğlunuz da tabletini kullanabilecek. Her biriniz kendinize ait bireysel Microsoft hesabıyla giriş yapıp kendinize ait ayarları ve kendinize ait belgeleri kullanabileceksiniz. 1 yıllık Office 365 Ev Ekstra paketi ile sahip olunacak özellikler şunlar:

  • Tüm Office uygulamaları: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access ve Publisher.* 
  • Office’i, 5 PC, Mac bilgisayar veya tablet üzerinde evdeki kullanıcılar tarafından kullanma imkânı. Aboneler ayrıca sahip oldukları 5 cihazı istediklerinde değiştirme esnekliğine sahiptir ve eksiksiz Office uygulamalarını herhangi bir PC üzerinde geçici olarak kullanılabilmektedir. 
  • Ücretsiz olarak elde ettiğiniz 7 GB SkyDrive depolama alanına ilave ek 20 GB alan ile neredeyse 3 kat daha fazla depolama alanı. 
  • Sevdiklerinizle herhangi bir yerden bağlantıyı sürdürebilmeniz için tüm dünyada aylık 60 dakika Skype araması.** 
Tek bir abonelikle 5 kullanıcıya kadar destek sunan Office 365 Ev Ekstra, ticari olmayan kullanım içindir.

Office 365 Ev Ekstra ürününü, teknoloji zincir mağazalarından ya da çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Ücretsiz 30 günlük Office 365 Ev Ekstra deneme sürümüne buradan erişebilirsiniz.

Office 365 Üniversite

 

Üniversite öğrencilerini, en ideal üretkenlik çözümü ile en uygun fiyatta buluşturuyoruz!

Office 365 Üniversite, üniversite öğrencileri, akademisyenler ve idari personel için tasarlanmış, 4 yıllık bir bulut hizmetidir. Office’i 2 PC, Mac bilgisayar veya tablet üzerinde kullanılmasına olanak sağlarken, dosyalara SkyDrive’dan ulaşılabilmesi için ek 20 GB depolama alanı sağlar. Abonelik paketinin içine aylık 60 dk ücretsiz Skype konuşması dahildir. Bulut tabanlı bir hizmet olduğundan her zaman en güncel Office uygulamalarının kullanılmasını sağlar.

Office 365 Üniversite ürününün kullanılabilmesi için, ürünü kullanmaya uygun olunduğunun doğrulanması gerekir. Okul e-posta kutusuna gelecek olan doğrulama linki ile yeni Office’in kurulumu tamamlanabilir. 


Geleneksel Office Paketlerinin 2013 Sürümleri de Kullanıma Hazır

Tanıdık Microsoft Office deneyimini yeni sürümündeki yepyeni uygulama özellikleriyle sizlerle buluşturuyoruz. 2013 sürümü ile 1 cihazda kullanım ve transfer edebilme hakkı sağlanan Microsoft Office kutu ürünlerinin, içerdiği disk ile kolayca kurulumunu yapabileceksiniz. Bu ürün, dosyalarınızı varsayılan ayarlarda 7 GB’lık SkyDrive üzerine kaydetmenize imkân sağlar ve buluta bağlanmanızı kolaylaştırır.

Office Ev ve Öğrenci 2013, içerisinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote’u barındırır. Office Ev ve İş 2013 içerisinde, Ev ve Öğrenci 2013 sürümüne ilave olarak Outlook da bulunur. Office Profesyonel 2013 içerisinde, Ev ve İş 2013 içerisindeki uygulamalara ilave olarak Access ve Publisher yer alır.


Yakın zamanda Yeni Office 365 platformumuzu kurumsal müşterilerimiz için sunuyor olacağız. Office 365 Enterprise ve işletmelere yönelik diğer fırsatlar hakkında bilgileri paylaşacağız sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

* OneNote, Access ve Publisher sadece PC’lerde kullanılabilir.
** Skype hesabı gerekir. Özel, premium ve coğrafi olmayan numaralar hariçtir. Cep telefonlarına çağrı sadece belli ülkeler için geçerlidir. Skype sadece belli ülkelerde geçerlidir.

Yayın Tarihi: Thursday, April 11, 2013
Doğan Aydın
dogan@office365.gen.tr
Makronet Bilgi Teknolojileri
SharePoint Uzmanı
BLOG Ana Sayfası

Office 365 Blog

Office 365 ile Buluttaki Ofisiniz Her Şeyiyle Eksiksiz!

Yeni Pencere Şarkımız Dünyaya Açıldı!

Neredeyse Her Yerden Dosyalarınıza Erişin!

Neden Office-365 ?

Windows Phone ve iOS için Lync 2013 Mobil Uygulamaları Hazır!

Office-365 için Temel Sistem Gereksinimleri

Foodist Fuarı Office-365 Standımız ile Renklendi!

Yammer ile Sosyal Ağ Rüzgarını Kurumunuzda Ek Yatırım Yapmadan Estirin

Office 365 Home Premium Tanıtıldı

Ofisinizi buluta taşımaya var mısınız?

Tüm Konular
Office 365 RSS beslemesi ile sitemizdeki güncellemeleri takip edebilirsiniz.
Office 365 RSS

Office 365 Sık Sorulan Sorular

Office 365 ile ilgili tüm sorularınızın cevabı burada.
Office 365 S.S.S.
Microsoft Office 365 Partner Logo
Makronet Bilgi Teknolojileri, Office 365 yetkili çözüm ortağıdır.
Ana Sayfa Office 365 Blog
Office 365 Nedir? Makronet Hakkında
Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular
Fiyatlar ve Seçenekler Office 365 İletişim
   
Office 365 Satın Al Office 365 Deneme
Site Haritası
© 2019  Makronet Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - www.makronet.com