Skip Navigation Links

Yammer ile Sosyal Ağ Rüzgarını Kurumunuzda Ek Yatırım Yapmadan Estirin

  
  

Önümüzdeki 10 yıla damga vuracak dört BT mega trendine göz attığımızda Mobil, Sosyal Ağlar, Bulut ve Büyük Veri’yi görüyoruz. Geçtiğimiz 10 yılda inanılmaz büyük bir sıçrama yaşanan ‘sosyal ağ’ kavramının çalışma şekline ve birlikte çalışma yöntemlerine yeni bir soluk getirip kurumsal olarak da uygulanmaya başlamasıyla birlikte bu dört eğilimin içinde yer alması çok da şaşırtıcı değil. Bugün dünyada Accenture, Electronic Arts, General Mills, Xerox Ford gibi, Türkiye’de Turkcell, Borusan Holding, TAV, Yapı Kredi Bankası gibi pek çok önde gelen kurum, sosyal ağlar konusundaki bu rüzgârı görüp kurumlarında uygulamaya başlayanlardan sadece bir kaçı.

Yaz aylarında Microsoft’un satın almasını tamamladığı sınıfının en iyi bulutta kurumsal sosyal ağ hizmeti Yammer, dünyada yaklaşık 4 milyon kayıtlı kullanıcıya ve yüzlerce kuruma bu alanda en iyi çözümü sunuyor. Satın almanın hemen ardından da, aylık kullanıcı başına 15 USD olan Yammer Enterprise (BT kontrolü olanağı sunan kurumsal sürüm) hizmetinin fiyatı, 80%’lik bir düzenleme ile 3 USD seviyesine getirilerek, hemen her kurumun çok daha kolay karşılayabileceği bir ekonomiyle sunulmaya başlandı. Bugün isteyen her kurum www.yammer.com üzerinden Yammer’ı ücretsiz olarak denemeye başlayabilirler ve kullanıma karar verdiklerinde Enterprise paketine yükseltebilirler.

Yammer’a sahip olmanın yolu sadece bu değil. Bulutta en iyi üretkenlik deneyimini Office 365 ile yaşayan müşterilerimiz için de güzel bir haberimiz var. 1 Mart 2013 itibariyle Microsoft toplu lisanslamayla da satın alınabilecek olan Yammer hizmetine, bu tarih itibariyle Office 365’in E1, E2, E3, E4 dâhil tüm kurumsal paketleri ve SharePoint Plan 1 ile SharePoint Plan 2 paketleri ile birlikte ek bir yatırıma gerek kalmadan sahip olunacak. Bu Office 365 paketlerini kullanan kurumlar Yammer hizmetini Mart ayını beklemeden almaya başlamak isterlerse, bunu da bir kontrat ile sağlamak mümkün. Bu konuda daha fazla detay almak isterseniz Microsoft müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.


Önümüzdeki 10 yılın en büyük eğilimlerinden kurumsal sosyal ağlar konusunda sınıfının en iyi bulut hizmeti Yammer hakkında daha fazla bilgi almak ve denemek için www.yammer.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yayın Tarihi: Tuesday, February 5, 2013
Doğan Aydın
dogan@office365.gen.tr
Makronet Bilgi Teknolojileri
SharePoint Uzmanı
BLOG Ana Sayfası

Office 365 Blog

Office 365 ile Buluttaki Ofisiniz Her Şeyiyle Eksiksiz!

Yeni Pencere Şarkımız Dünyaya Açıldı!

Tüketiciler İçin Yeni Office'e Merhaba

Neredeyse Her Yerden Dosyalarınıza Erişin!

Neden Office-365 ?

Windows Phone ve iOS için Lync 2013 Mobil Uygulamaları Hazır!

Office-365 için Temel Sistem Gereksinimleri

Foodist Fuarı Office-365 Standımız ile Renklendi!

Office 365 Home Premium Tanıtıldı

Ofisinizi buluta taşımaya var mısınız?

Tüm Konular
Office 365 RSS beslemesi ile sitemizdeki güncellemeleri takip edebilirsiniz.
Office 365 RSS

Office 365 Sık Sorulan Sorular

Office 365 ile ilgili tüm sorularınızın cevabı burada.
Office 365 S.S.S.
Microsoft Office 365 Partner Logo
Makronet Bilgi Teknolojileri, Office 365 yetkili çözüm ortağıdır.
Ana Sayfa Office 365 Blog
Office 365 Nedir? Makronet Hakkında
Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular
Fiyatlar ve Seçenekler Office 365 İletişim
   
Office 365 Satın Al Office 365 Deneme
Site Haritası
© 2019  Makronet Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - www.makronet.com